Microsite byla vložena dne:06.02.2020
ID microsite: 158131, počet zhlédnutí:  28
Zadavatelem microsite je firma

CHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o.

Ubytování v apartmánech či chatkách až pro 60 osob

Ubytování CHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o. v lokalitě Máchova jezera ve Starých Splavech je vhodné pro milovníky přírody, vody a kulturních památek.

CHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o., ubytování v chatkách a apartmánech u Máchova jezeraCHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o., Máchovo jezeroCHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o., vybavené ubytování v krásné přírodě

Hledáte ubytování v přírodě? CHATOVÁ OSADA RACEK EURO STAAL s.r.o. nabízíme ubytování v chatkách či apartmánech v lokalitě Máchova jezera, ve Starých Splavech. Disponujeme 4 apartmány. Každý obsahuje 4 lůžka včetně pokrývky a polštáře s povlečením, lednici s rychlovarnou konvicí, WC, sprchu a zastřešenou terasu se zahradním nábytkem. Dále nabízíme 11 chatek, kde součástí každé z nich jsou 2 postele se 2 přistýlkami včetně ložního, kuchyňka s lednicí, vařičem, konvicí a základním vybavením a venkovní terasa s dřevěným nábytkem. Naše ubytování je vhodné jak pro milovníky turistiky, vody, koupání a sportu, ale také pro milovníky historických a kulturních památek.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY