Zadavatelem microsite je firma Plastpol, s.r.o.3D modely pro automotive, dřevěné a plastové formy pro prototypy - výroba

Výrobou 3D modelů pro automotive a dřevěných a plastových forem pro prototypy se v okolí Vysočiny zabývá společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě.Hledáte profesionála z Vysočiny, který vám dodá standardní i atypické díly z nekovových materiálů?

Pak kontaktujte naši společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě, která vyrábí 3D modely pro automotive a různé dřevěné či plastové formy pro prototypy.

Vyrobíme vám :

- 3D modely z plastu, hliníku, překližky multiplex či umělého dřeva
- sériové i kusové produkty komplikovanějších tvarů - s otvory, drážkami či možnosti dodělání závitů
- formy z různých materiálů pro prototypy
- atypické rozměry a tvary výrobků

Prioritou je pro nás přesné pochopení požadavků zákazníka a realizace zakázky v té nejvyšší kvalitě včetně dodržení smluveného termínu.

V případě zájmu zpracování vaší poptávky v jakémkoli rozsahu nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Formy pro automobilový průmysl – výroba podle negativů a modelů

Formy pro automobilový průmysl – výroba podle negativů a modelů

Formy pro automobilový průmysl dodává společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Jejich výrobu provádíme podle negativů nebo konkrétních modelů.


CNC výroba komponentů pro strojírenskou výrobu a automatické linky - kladky, lišty

CNC výroba komponentů pro strojírenskou výrobu a automatické linky - kladky, lišty

CNC výrobou komponentů pro strojírenskou výrobu a automatické linky se zabývá naše společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Dodáváme kladky, lišty, hřebeny a další díly.