Microsite byla vložena dne:05.02.2020
ID microsite: 158118, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Město Boskovice

Boskovice město kultury, památek a krásné přírody

Krásné město ležící v severní části Moravského krasu obklopené lesy Drahanské vrchoviny – to jsou Boskovice – centrum kultury, památek i přírodních zajímavostí.

Město Boskovice, historické a kulturní památky, turistické zajímavostiMěsto Boskovice, zámecký skleník, zámek, hrad a jiné památkyMěsto Boskovice, bohatý kulturní a společenský život

Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Navštivte Boskovice a nemůžete být zklamaní. Naše město se nachází asi 40 km severně od Brna v těsné blízkosti druhé nejstarší Chráněné krajinné oblasti v ČR – Moravského krasu. Právě pro toto krásné okolí jsme centrem turistiky, cykloturistiky, ale současně i klidu a odpočinku. Z historických památek můžete navštívit Hrad Boskovice, Zámek Boskovice a další židovské či církevní památky. V centru našeho města si přijdou na své všichni milovníci kultury, sportu i společenských akcí. Během celého roku můžete zavítat na festivaly, jarmarky, do muzea, galerie či westernové městečko. V parném létě je Vám k dispozici koupaliště i městské lázně.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY