Lité betonové vyztužené podlahy Plzeň

Lité betonové polohlazené podlahy do každé budovy, které jsou ideální pod dlažby, koberce a PVC realizuje společnost Jiřího Piňose – Podlahy snadno.


Jiří Piňos Plzeň, litá betonová podlaha do obytných budov
Firma Jiří Piňos - podlahy snadno, která vznikla v roce 2003 má zkušenosti s více než 200.000m2 realizovaných ploch. Nabízíme realizaci kvalitních litých betonových podlah v rámci celé České republiky. Lité betonové plochy uskutečňujeme dle požadavků a specifikace zákazníka a dle charakteru jejich provozního zatížení. Podlahy provádíme v rodinných domech, bytových domech, patrových komerčních a administrativních budovách a v administrativních vestavbách hal. Z pravidla jsou z betonu třídy C12/15, jako výztuž se používají svařované sítě nebo rozptýlené polypropylenové výztuže. Povrch je polohlazený a tak je ideální pod keramickou dlažbu, koberec, PVC či palubky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lité anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy
Lité anhydridové podlahy vhodné jako podklad pod dlažbu, koberec i palubky Vám zajistí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.

Podlahy Plzeň

Podlahy Plzeň
Firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni nabízí kvalitní provedení litých průmyslových podlah především do garáží, skladů, hal a dalších průmyslových objektů.

Průmyslové podlahy pro výrobní a skladové haly, komerční budovy, garáže

Průmyslové podlahy pro výrobní a skladové haly, komerční budovy, garáže
Průmyslové podlahy, lité betonové podlahy s výztuží pro výrobní haly, sklady, komerční prostory, administrativní budovy, garáže provádí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.

Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy

Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy
Kvalitní a odolné průmyslové podlahy z litého betonu zajišťuje společnost Jiří Piňos z Plzně. Podlahy pro garáže, výrobní a skladové haly, administrativní budovy, obchodní centra i rodinné domy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Piňos
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Piňos
www.podlahysnadno.cz
Adresa

Adresa

Republikánská 153/2
Plzeň 312 00

podlahysnadno@seznam.cz
+420 776 466 660


Najdete nás také zde:

ARES
captcha