Zadavatelem microsite je firma Lucie Zvěřinová - Pohřební ústav ZvěřinaPohřební ústav Zvěřina z Děčína – Lucie Zvěřinová

Profesionální pohřební služby s etickým přístupem, komplexní zajištění posledního rozloučení se zesnulým, smuteční oznámení, kremace, květiny – Pohřební ústav Zvěřina.Ve chvílích pro Vás nejtěžších, v případě nečekané ztráty blízkého člověka, Vám Pohřební ústav Zvěřina z Děčína nabízí profesionální službu s etickým přístupem našich zaměstnanců. Pokusíme se usnadnit nelehkou situaci, do které Vás osud zavedl. Nabízíme převozy zesnulých, kremační a hřbitovní služby po celé ČR. Vytiskneme smuteční oznámení na počkání a vyřídíme úmrtní list na příslušné matrice. K obřadům, které si sjednáte u nás zajistíme květinové dary včetně stuh na věnce a kytice. Zajišťujeme zpopelnění zesnulého a následné uložení ostatků na vsypové loučce nebo zaopatříme vykopání hrobu. Nabízíme zhotovení fotografií na pomník a prodej lamp, váz, ozdobných uren a jiných drobných hřbitovních doplňků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební služba Děčín

Pohřební služba Děčín

Kompletní pohřební služby po celém území České republiky včetně převozu zesnulých zajistí Pohřební ústav Zvěřina – Lucie Zvěřinová z Děčína.


Pohřební ústav, pohřební služby Děčín

Pohřební ústav, pohřební služby Děčín

Kompletní pohřební služby pro pozůstalé zařizuje Lucie Zvěřinová. Úmrtí nejbližšího je tragická událost. Náš pohřební ústav Vám pomůže se se zesnulým řádně a uctivě rozloučit. Nabízíme kompletní pohřební služby obsahující smuteční ...


Pohřební ústav, kompletní pohřební a kremační služby, převoz zesnulých

Pohřební ústav, kompletní pohřební a kremační služby, převoz zesnulých

Pohřební ústav Zvěřina – Lucie Zvěřinová z Děčína zajišťuje kompletní pohřební a kremační služby, převoz zesnulých, smuteční oznámení či smuteční obřad.