Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet

Mytí velkoobjemových boxů, průmyslové mytí a doplňkové čištění vratných obalů, boxů, palet, KLT a blistrů poskytuje společnost NEXT-ON Group a.s. se sídlem Štefánikova 264/20e v Kopřivnici.


NEXT-ON Group a.s. Kopřivnice, průmyslové čištění boxů
Vyrábíte a dodáváte elektronické, optické či jiné díly a potřebujete čisté přepravní boxy či obaly? Naše společnost NEXT-ON Group a.s. je jediná společnost v ČR i na Slovensku, která zajišťuje průmyslové mytí MAXI plastových boxů o rozměrech (1200x1000xXXXX mm), ale i plastových palet, krytů palet nebo KTP boxů. Zaměřujeme se také na mytí ostatních boxů střední a malých velikostí, průmyslové mytí obalů, palet, KLT, blistrů, aj. Poskytujeme i další doplňkové služby pro čistotu Vašeho balení. Nabízíme vysokou účinnost odstranění prachu, mastnot, olejů, a to systémem dvojitého mytí a sušení za použití speciálních rotačních trysek, a to vše v souladu s normami ochrany životního prostředí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Průmyslové mytí MAXI plastových boxů Kopřivnice, čištění plastových palet, krytů palet, KTP boxů

Průmyslové mytí MAXI plastových boxů Kopřivnice, čištění plastových palet, krytů palet, KTP boxů
Průmyslové mytí MAXI plastových boxů Kopřivnice, čištění plastových palet, krytů palet, KTP boxů, čisté obaly zajistí čisté výrobní prostory.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEXT-ON Group a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
NEXT-ON Group a.s.
www.next-on.cz
Adresa

Adresa

Štefánikova 264/20e
Kopřivnice 742 21

info@next-on.cz
+420 602 780 947


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInwww.prumyslovecisteniobalu.czARES
captcha