Microsite byla vložena dne:02.02.2020
ID microsite: 158079, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

NEXT-ON Group a.s.

Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet

Mytí velkoobjemových boxů, průmyslové mytí a doplňkové čištění vratných obalů, boxů, palet, KLT a blistrů poskytuje společnost NEXT-ON Group a.s. se sídlem Štefánikova 264/20e v Kopřivnici.

NEXT-ON Group a.s. Kopřivnice, průmyslové čištění boxůNEXT-ON Group a.s. Kopřivnice, mytí vratných obalů, boxů, paletNEXT-ON Group a.s. Kopřivnice, mytí rozměrných plastových boxů

Vyrábíte a dodáváte elektronické, optické či jiné díly a potřebujete čisté přepravní boxy či obaly? Naše společnost NEXT-ON Group a.s. je jediná společnost v ČR i na Slovensku, která zajišťuje průmyslové mytí MAXI plastových boxů o rozměrech (1200x1000xXXXX mm), ale i plastových palet, krytů palet nebo KTP boxů. Zaměřujeme se také na mytí ostatních boxů střední a malých velikostí, průmyslové mytí obalů, palet, KLT, blistrů, aj. Poskytujeme i další doplňkové služby pro čistotu Vašeho balení. Nabízíme vysokou účinnost odstranění prachu, mastnot, olejů, a to systémem dvojitého mytí a sušení za použití speciálních rotačních trysek, a to vše v souladu s normami ochrany životního prostředí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY