Microsite byla vložena dne:02.02.2020
ID microsite: 158076, počet zhlédnutí:  72

Domov seniorů Úvaly, sociální služby a ošetřovatelská péče

Celoroční pobyt pro seniory s komplexními celodenními službami poskytuje Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb. Nabízíme příjemné prostředí pro seniory s kapacitou 47 osob.

Domov seniorů Úvaly, sociální služby a ošetřovatelská péče, celoroční pobytDomov seniorů Úvaly, celodenní péče o seniory, strava, ubytováníDomov seniorů Úvaly, aktivity pro volný čas

Nezvládáte péči o své stárnoucí nebo nemohoucí příbuzné? Dopřejte svým blízkým kvalitní péči. Náš Domov seniorů Úvaly poskytuje celoroční pobyt pro seniory, vhodný především pro ty, kteří se o sebe nedokážou sami postarat. Nabízíme celodenní služby, ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, a to buď se zvýšenou nebo bez zvýšené péče. Klientům zajišťujeme celodenní stravování ve vlastní kuchyni včetně případné diety. Našim cílem je zajistit sociální a ošetřovatelskou péči dle individuální potřeby každého z uživatelů. Náš domov nabízí mnoho volnočasových aktivit, za účelem zpříjemnit našim klientům jejich volné chvíle a pro příjemnější pocit z pobytu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY