Microsite byla vložena dne:28.01.2020
ID microsite: 158057, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

Domov důchodců Ústí nad Orlicí

Domov důchodců Ústí nad Orlicí, ubytování seniorů

Sociální služby pro seniory, dlouhodobý pobyt se stravováním, zdravotní péčí, společenskými aktivitami poskytuje Domov důchodců Ústí nad Orlicí.

Domov důchodců Ústí nad Orlicí, pobyty seniorů, aktivityDomov důchodců Ústí nad Orlicí, sociální služby pro seniory starší 65 letDomov důchodců Ústí nad Orlicí, sociální zařízení pro seniory, strava, zdravotní péče

Jste v důchodovém věku a nechcete již bydlet sám ve velkém domě či to finančně nezvládnete? Bydlete se svými vrstevníky, kteří jsou ve stejné situaci. Nový domov najdete v Domově důchodců v Ústí nad Orlicí.
Naše sociální zařízení je zřízeno pro dlouhodobé pobyty seniorů starší 65 let, kteří nevyžadují specifický přístup personálu nebo zvláštní technické vybavení. Naši uživatelé jsou ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích, mají zajištěnou celodenní stravu, praní prádla a zdravotní péči. Preferujeme individuální přístup dle potřeb a požadavků každého klienta. Zpříjemníme Vám volné chvíle společenskými a sportovními aktivitami.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY