Zadavatelem microsite je firma Palety do domuPaletový nábytek – výroba sedacích souprav a postelí z dřevěných palet na míru

Vkusný a zároveň moderní paletový nábytek, jako jsou sedací soupravy nebo jednolůžkové či manželské postele v různých barevných provedeních vyrábí na zakázku firma Pila Benda s.r.o.Chcete oživit Váš interiér moderním a a zároveň vkusným a vzdušným nábytkem? Originální a moderní nábytek z palet Vám na zakázku vyrobí zhotoví firma Pila Benda, která sídlí v Dačicích. Vyrobíme Vám na míru jak sedací soupravy, tak i jednolůžkové či manželské postele. Nábytek z dřevěných palet vyrábíme na zakázku – míry daného kusu paletového nábytku budou tedy odpovídat vašim představám a požadavkům.

Vytváříme sedací soupravu s opěrkami, úložným prostorem či bez. K sedací soupravě jsme schopni vyrobit i konferenční stůl, který bude k sedací soupravě dokonale ladit. Co se týče postelí z palet, taktéž je možné vyrobit jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou variantu s úložným prostorem, čelem a nočními stolky či bez. Zákazník má také na výběr různé povrchové úpravy nábytku – barevný odstín, patinu nebo opalované dřevo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Jedinečný a originální nábytek z dřevěných palet, který bude trendy doplňkem vaší domácnosti nebo zahrady vám na míru vyrobí společnost Pila Benda s.r.o


Zahradní nábytek a sedací soupravy na zahradu vyrobené z dřevěných palet

Zahradní nábytek a sedací soupravy na zahradu vyrobené z dřevěných palet

Zahradní nábytek z palet, jako jsou sedací soupravy a stoly, s povrchovou úpravou dle vašeho výběru na zakázku vyrábí Pila Benda s.r.o.