Zadavatelem microsite je firma DELTA Technologie s.r.o.Výroba a servis čistíren odpadních vod, ČOV, čistírny pro autoumývárny a automyčky

Čištění vod znečištěných ropnými látkami provádí dynamická společnost DELTA Technologie s.r.o. z města Hodonín. Vysoce spolehlivé systémy čištění vod pomocí technického mytí.Vyčistit vodu znečištěnou z mytí aut pomohou přípravky pocházející
od společnosti DELTA Technologie s.r.o. z jihomoravského Hodonína.

Specializujeme se na výrobu a servis čistíren odpadních vod včetně umývacích technik pro autoumývárny a automyčky. Naše produkty nachází uplatnění v oblastech čištění odpadních vod z autoumýváren, automyček i z údržbového mytí stavební, lesnické a zemědělské techniky. K dispozici máme vysoce účinné chemické i nechemické systémy čištění vod, jejichž použití volíme vždy dle konkrétní situace. Poradíme si s čištěním vod znečištěných ropnými látkami, odmašťovadly, saponáty a dalšími látkami.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odlučovače tuků ALFA OT k čištění vod kontaminovaných tuky a oleji pro ...

Odlučovače tuků ALFA OT k čištění vod kontaminovaných tuky a oleji pro ...

Vyčistit vodu znečištěnou olejem a tukem Vám pomůže společnost DELTA Technologie s.r.o. z Hodonína. Zbavíme odpadní vodu olejů a tuků pocházejících z kuchyní, mlékáren, jatek a jiných zařízení.


Výroba čistíren kontaminovaných vod s vysokým čistícím efektem, ČOV ...

Výroba čistíren kontaminovaných vod s vysokým čistícím efektem, ČOV ...

Vyrábíme a servisujeme čistírny odpadních vod od umýváren, přes strojní, potravinářskou techniku až po čištění kontaminovaných vod ze skláren, skládek a domácností.