Zadavatelem microsite je firma NAZCA, s. r. o.Umělecké návrhy atypických komerčních i veřejných prostor, realizace plastik, fontán a památníků

Uměleckými návrhy prvků dotvářející vzhled komerčních i veřejných prostor, zhotovením plastik, fontán i památníků se zabývá společnost NAZCA, s.r.o. ve Frýdku -Místku, i v okolí Ostravy.Rozhodli jste se ozvláštnit areál Vaší firmy? Zaujala Vás představa vytvoření zajímavé plastiky přímo před vstupem? Chcete nechat vytvořit pomník? Oslovte společnost NAZCA, s.r.o., která se postará nejen o umělecký návrh, ale také o samotnou realizaci. Působíme v Moravskoslezském kraji, v okresech Frýdek-Místek, Ostrava, Karviná, Opava a Nový Jičín.

Vytvoříme návrhy i realizace umění pro veřejné i komerční prostory. Pracujeme s různými materiály.

Nachází-li se v areálu Vaší firmy volný prostor, který ničemu neslouží, oslovte nás. Navrhneme a zhotovíme zajímavou plastiku nebo poutač, který by zaujal na první pohled příchozí klienty.

Dotváříme veřejné prostory obcí i měst. Realizujeme vkusné a přesto zajímavé pomníky, pamětní desky a památníky.

Navštivte naše webové stránky a podívejte se na realizace naší práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Design studio, architektonické návrhy a realizace interiérů a exteriérů ...

Design studio, architektonické návrhy a realizace interiérů a exteriérů ...

Zajímavé interiérové i exteriérové řešení Vašeho projektu Vám navrhne firma NAZCA, s. r. o. z Bystřice, okres Frýdek-Místek. Dodáme Vašemu bydlení, obchodu i kanceláři potřebný šmrnc.