Mentální koučink pro boj s nadváhou, poradenská a rekondiční činnost a vyšetření přístrojem Bodystat

Vyšetření Bodystatem, které pomáhá určit ideální hmotnost, mentální koučink jak bojovat s nadváhou, to vše zajistí poradenské a rekondiční centrum PROZIT MUDr. Šárky Andělové CSc. v Ostravě.Trápí Vás nadváha? Rádi by jste zhubli zdravě a natrvalo, bez jojo efektu? Slyšeli jste o přístroji Bodystat, který pomáhá určit ideální hmotnost a základní energetické hodnoty? Navštivte nestátní zdravotnické zařízení, poradenské a rekondiční centrum PROZIT MUDr. Šárky Andělové Csc. se sídlem v Ostravě, ale pomáháme s hubnutím i mimo Ostravu v rámci korespondenčního kurzu.

S hubnutím pomáháme pomocí metody kognitivně behaviorální terapie podporovanou společností STOB obezitě, bez potravinových výrobků.

Využít můžete naše kurzy:
- skupinové
- individuální
- individuální korespondenční – pro klienty mimo Ostravu

Vyšetření:
- Bodystat 500 – pro určení základní energetické potřeby a ideální hmotnosti
- Bodystat 1500 Wellness – nejen vhodné při redukci váhy, ale i pro děti a sportovce pro celkovou analýzu těla. Využívá se pro zmonitorování zdravotního a kondičního profilu. Můžete využít i v rámci preventivních podnikových prohlídek.

Zjištěné hodnoty při vyšetření Bodystatem:
- množství svalstva
- kostní hmoty
- podíl tuku v těle
- objem tělesné vody
- metabolické vyšetření

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výživový poradce pro lidi s nadváhou pomáhá se zdravým hubnutím při ...

Výživový poradce pro lidi s nadváhou pomáhá se zdravým hubnutím při ...

Nutriční poradce pomáhá při hubnutí pacientům s nadváhou formou skupinových či individuálních terapií. Navštivte poradenské a rekondiční centrum Prozit MUDr. Šárky Andělové, CSc. v Ostravě.