Geotechnika a hydrogeologie, průzkum, analýzy, Most - VÚHU a.s.

Komplexní služby v oblasti inženýrské geotechniky a hydrogeologie poskytuje společnost Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s. z Mostu v severozápadních Čechách.Hledáte odbornou pomoc v oboru geotechniky nebo hydrogeologie? Naše firma Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s. Vám ráda poskytne svoje služby. Naši odborníci v oblasti geotechniky Vám zpracují komplexní řešení počínaje inženýrskogeologickým průzkumem, provedou stabilitní analýzy včetně návrhu geotechnického zajištění, zpracují projekt a provádějí autorizovaný dozor sanačních prací. Hydrogeologičtí specialisté zrealizují průzkum území, vyřeší problematiku důlních vod v návaznosti na hydrogeologické poměry a dále provádějí monitoring. Nabízíme i zhotovení UAV fotogrammetrie a leteckých prací. Sídlíme v Mostě na tř. Budovatelů 2830/3.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Inženýrská a sanační geologie, odstranění znečištění vod a půdy

Inženýrská a sanační geologie, odstranění znečištění vod a půdy

Geologické práce v oblastech sanační a inženýrské činnosti. Určujeme správné podmínky při budování staveb a zamezujeme znečištění a kontaminaci půd.


Rotační mlžící jednotky RMJ

Rotační mlžící jednotky RMJ

Rotační mlžící jednotky typu RMJ jsou zařízení primárně určená ke snižování prašnosti v uzavřených prostorech i ve venkovním prostředí.


Výzkum moderních a ekologických způsobů zpracování a užívání uhlí

Výzkum moderních a ekologických způsobů zpracování a užívání uhlí

Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s. sídlící v Mostě se zabývá zkoumáním nových a moderních metod zpracování převážně hnědého uhlí, které eliminují negativní dopady na životní prostředí.