Microsite byla vložena dne:15.01.2020
ID microsite: 156923, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Stavby Šafanda, s.r.o.

Stavební firma se zaměřením na průmyslové stavby, stavební a zemní práce, okres Klatovy

Kompletní stavební práce zajišťuje společnost Stavby Šafanda, s.r.o. z Chanovic u Klatov. Provádíme veškeré zemní a přípravní práce, zakládáme stavby a zajišťujeme dopravu stavebního materiálu.

Stavební firma se zaměřením na průmyslové stavbyKompletní stavební a zemní práceStavění komunikací i bednění systémem Peri, Stavby Šafanda, s.r.o.

Výstavbu nových domů i jiných objektů zajišťuje pomalu se rozrůstající společnost Stavby Šafanda, s.r.o. z Chanovic, okres Klatovy.

Poskytujeme komplexní stavební a zemní práce se zaměřením na průmyslové stavby. Provádíme veškeré činnosti související s výstavbou i rekonstrukcí rodinných domů i výrobních hal. Jedná se v prvé řadě o terénní úpravy, demolice, výkopové práce včetně zakládání staveb. Postaráme se o kompletní stavební projekt, jehož nedílnou součástí je natažení inženýrských sítí, stavění komunikací i bednění systémem Peri. Disponujeme moderní a zcela profesionální stavební i zemní technikou, díky které můžeme garantovat dobře odvedenou práci za velmi krátký čas.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Průmyslové stavby
Výroba, Řemesla