Zadavatelem microsite je firma Palety do domuZakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Jedinečný a originální nábytek z dřevěných palet, který bude trendy doplňkem vaší domácnosti nebo zahrady vám na míru vyrobí společnost Pila Benda s.r.oZevšedněl vám klasický nábytek dostupný z obchodních řetězců a chcete dodat interiéru vašeho domova nový šmrnc? Dům či zahrada získá nový a jedinečný ráz díky nábytku z dřevěných palet, který vyrábí a dodává společnost Pila Benda s.r.o., která sídlí v Dačicích.

Na zakázku Vám vyrobíme posezení na zahradu nebo nábytek do interiéru. Zhotovujeme sedací soupravy, komody, knihovny, konferenční stolky, jednolůžkové a dvoulůžkové postele s nebo bez úložného prostoru, jídelní nebo pracovní stoly se židlemi, poličky, předsíňové stěny, botníky nebo stoličky. Zhotovujeme také interiérové doplňky, jako jsou například květináče. Nábytek z palet vyrobíme podle Vámi požadovaného rozměru. Co se týče povrchové úpravy, vybrat si můžete z několika odstínů, patinu nebo opalované dřevo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zahradní nábytek a sedací soupravy na zahradu vyrobené z dřevěných palet

Zahradní nábytek a sedací soupravy na zahradu vyrobené z dřevěných palet

Zahradní nábytek z palet, jako jsou sedací soupravy a stoly, s povrchovou úpravou dle vašeho výběru na zakázku vyrábí Pila Benda s.r.o.


Paletový nábytek – výroba sedacích souprav a postelí z dřevěných palet na míru

Paletový nábytek – výroba sedacích souprav a postelí z dřevěných palet na míru

Vkusný a zároveň moderní paletový nábytek, jako jsou sedací soupravy nebo jednolůžkové či manželské postele v různých barevných provedeních vyrábí na zakázku firma Pila Benda s.r.o.