Microsite byla vložena dne:14.01.2020
ID microsite: 155909, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

BENALY Holding s.r.o.

Haly ocelové, plachtové, speciální s montáží po celé Evropě

Moderní montované haly pro univerzální použití pro výrobu a sklady či speciální objekty dle Vašich požadavků jejich vývoj, dodávku a montáž realizuje BENALY Holding s.r.o.

BENALY Holding s.r.o. Praha - Řepy, dodávka a montáž montovaných halBENALY Holding s.r.o. Praha - Řepy, výstavba ocelových montovaných hal, vývojBENALY Holding s.r.o. Praha - Řepy, montované haly plachtové, ocelové, speciální do průmyslu či zemědělství

Přemýšlíte o rozšíření svých skladových prostor? Nejlepším a nejrychlejším řešením je pořídit si moderní montovaný objekt od společnosti BENALY Holding s.r.o.
Soustředíme se na dodávku a montáž univerzálních montovaných hal po celé Evropě. Postavíme Vám na klíč různé typy hal podle Vašich požadavků od lehkých jednoduchých plachtových hal, po bytelné průmyslové objekty z oceli či speciální haly s inovativní konstrukcí.
Postavené prostory nacházejí uplatnění jako výrobní haly, prodejny, sklady výrobků, zastřešené sportovní areály, hangáry, uskladnění zemědělské techniky či produktů.
Při výstavbě spolupracujeme s řadou odborníků na konstrukce, statiku a stavební systémy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY