Microsite byla vložena dne:13.01.2020
ID microsite: 155897, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Tedoz PP s.r.o.

Inženýrské služby ve stavebnictví, koordinace, dohled

Tedoz PP s.r.o. zajišťuje inženýrskou činnost ve výstavbě, stavební řízení, výběrová řízení i technický dozor investora. Kancelář společnosti najdete na ul. Jiřího Potůčka 290 v Pardubicích.

Tedoz PP s.r.o., Pardubice, inženýrská činnost ve výstavbě, koordinace výstavbyTedoz PP s.r.o., Pardubice, inženýrské služby ve stavebnictví, technický dozorTedoz PP s.r.o., Pardubice, dokumenty pro stavby, koordinátor BOZP

Hledáte společnost, která Vám zajistí bezproblémovou realizaci stavby podle Vašich představ? Pak kontaktujte naši společnost Tedoz PP s.r.o. Zaměřujeme se na inženýrskou činnost ve výstavbě, nabízíme Vám jak přípravu investičního záměru, koordinaci projekčních prací, standardů a technických řešení, dohled nad přípravou dokumentů pro vydání stavebního povolení, tak i další služby včetně zajištění koordinátora BOZP. Díky našim zkušenostem poskytneme investorům vše, co k bezproblémové realizaci stavby potřebují. Pomůžeme Vám i v případě, že potřebujete připravit či zkontrolovat nabídku do výběrového řízení. Součástí našich služeb je také zajištění technického dozoru na stavbě.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Stavební dozor
Služby