Zadavatelem microsite je firma SITTA K + M s.r.o.Servis, oprava a prodej zemědělské i zahradní techniky, sekačky, mulčovače, Hodonínsko

S opravou i pravidelným servisem zahradních traktorů i křovinořezů si poradí společnost SITTA K + M s.r.o. z Bukovan u Hodonína. Disponujeme bohatým sortimentem kvalitních zahradních traktorů.Kompletní služby v oblasti zahradní a zemědělské techniky poskytuje společnost SITTA K + M s.r.o. z Bukovan, okres Hodonín.

Zabýváme se prodejem kvalitní zemědělské a zahradní techniky pocházející od renomovaných světových výrobců. Disponujeme širokým sortimentem motorových i elektrických sekaček, křovinořezů, mulčovačů, pil i štípaček. Pro ještě rychlejší a efektivnější sezónní práce jsme dále připravili zahradní traktory značek SECO a CUP CADET včetně vozíků a dalšího příslušenství. V rámci našich služeb provádíme profesionální opravy veškeré zemědělské techniky, u které navíc zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zahradní a zemědělská technika, sekačky, vozíky, prodej a oprava

Zahradní a zemědělská technika, sekačky, vozíky, prodej a oprava

Prodejem a opravou zemědělské techniky se zabývá společnost SITTA K + M s.r.o. Sídlo společnosti najdete v Bukovanech 98 nedaleko Olomouce. Nabízíme zahradní traktory, sekačky, křovinořezy i pily.