Zadavatelem microsite je firma PERITO s.r.o.Jak vybrat správný materiál pro vchodové dveře do vašeho domova

S výběrem vhodného materiálu pro vchodové dveře, ať už se jedná o plastovou, skleněnou nebo hliníkovou dveřní výplň, vám poradí přední výrobce výplní pro vstupní dveře - firma PERITO s.r.o.Nevíte si rady s výběrem vhodného materiálu pro vstupní dveře do vašeho domu? Přemýšlíte nad přednostmi či nedostatky plastových, skleněných nebo hliníkových vstupních dveří? Jednotlivé charakteristiky použitých materiálů pro dveřní výplně vám objasní společnost PERITO s.r.o.

Plastové vchodové dveře jsou dostupné v několika řadách, rozdělených dle použitého materiálu svrchních desek. Nejvyšší kategorií plastových dveří je řada ENTRY, poskytuje skvělé tepelně-izolační vlastnosti, vysokou odolnost, snadnou údržbu a moderní design. Jako jediná, u plastových výplní, umožňuje designové vnější překrytí křídla, které opticky pozvedne vaše dveře o kategorii výše.
Další řadou je HPL, vyráběna z lisované syntetické pryskyřice. Díky tomu jsou dveře pevné, snadno odolají slunečním paprskům i povětrnostním vlivům a mají dobré tepelně-izolační vlastnosti. Tato samotná řada je dostupná ve třech produktových sériích, rozdělených dle vzhledu výplní. Série ELEGANCE se vyznačuje nerezovými rámečky okolo prosklení. Výplně PREMIUM mají klasický vzhled s plasticky tvarovanými rámečky okolo prosklení. Série VIZUAL překvapí nadčasovým, hladkým designem s prosklením bez rámečků. Základní modelovou řadu plastových výplní představuje řada ABS, která je vyráběna z vakuově lisované plastové ABS desky. Tyto výplně jsou levné, stálobarevné a snadno udržovatelné. Vybírat můžete ze dvou produktových sérií, opět dělených dle vzhledu. Série CLASSIC s tradičnějšími oblými tvary, které se dobře hodí i do starších domků. Série TECHNIC s geometrickými tvary, vhodné i k moderním domům. Poslední řada BASIC představuje cenově zvýhodněné výplně. Vybrány jsou zákazníky oblíbené modely s jemnými liniemi. Díky omezeným možnostem barev i prosklení nabízí tato řada výborný poměr mezi cenou a vysokým standardem kvality zvolených dveří.

Řada skleněných vchodových dveří GLASS vás díky jedinečnému designu odliší od okolí. Zároveň prosvětluje interiér vašeho zádveří. Celoskleněný panel produktu je vyráběn z kaleného skla, které zajišťuje pevnost a bezpečnost dveří. Skleněné výplně jsou odolné, stabilní a mají dlouhou životnost.

Hliníkové výplně jsou dostupné v řadě ALU SMART a ALU DESIGN. Hliníkové dveře s moderním vzhledem nabízí řada ALU SMART, poskytuje možnost vložené varianty i velmi žádaného jednostranného překrytí rámu křídla. V této řadě získáte vynikající vlastnosti hliníkových dveří při zajímavé pořizovací ceně výplně. Dokonalý vzhled výplní v řadě ALU DESIGN podpořil svými návrhy známý designér MgA. Petr Novague. Vybírat můžete z více než 60 modelů s nepřehlédnutelným, moderním designem ve vložené, jednostranně překryvné či luxusní oboustranně překryvné variantě. Celkový vzhled skvěle doplňují speciálně navržená vitrážová skla. Vchodové dveře jsou vhodné i do pasivních domů a dřevostaveb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Designové ornamentní, klasické čiré,dekorativní vitrážové, speciální zrcadlové prosklení, ale také tepelně-izolační a vysoce odolné bezpečností prosklení vchodových dveří zajišťuje firma PERITO s.r.o.


Biometrické přístupové systémy - moderní způsob odemčení vstupních dveří

Biometrické přístupové systémy - moderní způsob odemčení vstupních dveří

Dveřní doplňky a biometrické přístupové systémy k otevírání vchodových dveří dodává společnost PERITO s.r.o.
>
>
>