Microsite byla vložena dne:12.01.2020
ID microsite: 155886, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Julman Praha s.r.o.

Úklid hotelů, kanceláří a průmyslových prostor, mytí oken

Profesionální úklidová firma Julman Praha s.r.o. nabízí své služby 7 dní v týdnu. Zajišťujeme perfektní úklid nejen pro hotely a obchodní prostory. Najdete nás na ul. Rokycanova 983/8 v Praze 3.

Julman Praha s.r.o. Praha 3, úklid soukromých objektůJulman Praha s.r.o. Praha 3, úklid hotelů a kanceláříJulman Praha s.r.o. Praha 3, čištění koberců, mytí oken

Hledáte pro Váš hotel profesionální úklidovou firmu? Naše společnost Julman Praha s.r.o. se specializuje právě na hotely a obchodní či průmyslové prostory. Nabízíme proškolený a spolehlivý personál, který je pro Vás k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Kromě běžného denního úklidu hotelových pokojů či Vašich kanceláří se zabýváme čištěním koberců i matrací, mytím oken i generálním úklidem. Zajišťujeme supervizory, kuchařky, housemany i pomocné práce v kuchyni. Jsme stabilní společností na českém trhu, která disponuje vyškolenými pracovníky a práci odvádíme v prvotřídní kvalitě. Neváhejte nás kontaktovat osobně či telefonicky, těšíme se na spolupráci s Vámi.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY