Zadavatelem microsite je firma Notářská kancelář JUDr. Ivo PaříkNotářské služby, ověřování dokumentů, majetkové smlouvy, Czech Point

Komplexní notářské a listinné služby včetně služeb Czech Point Vám zajistí Notářská kancelář JUDr. Ivo Paříka se sídlem v Kolíně na ul. Politických vězňů 44.


Potřebujete sepsat smlouvu nebo ověřit listiny? Zakládáte obchodní korporaci? Naše Notářská kancelář JUDr. Ivo Pařík Vám nabízí kompletní notářské služby. Zajišťujeme převody nemovitostí, majetkové smlouvy manželů a snoubenců, zástavní smlouvy, zápis do obchodního rejstříku, notářské úschovy i notářský zápis jako podklad pro exekuci. Ověřujeme dokumenty a v případě, že potřebujete výpis z živnostenského, obchodního, trestního nebo jiného veřejného rejstříku či registru, poskytujeme i služby Czech Point. Nabízíme Vám i další notářské a listinné služby, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, sídlíme na ul. Politických vězňů 44 v Kolíně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kancelář notáře, vyřízení pozůstalosti, darovací i kupní smlouvy, ...

Kancelář notáře, vyřízení pozůstalosti, darovací i kupní smlouvy, ...

Profesionální notářské služby poskytuje Notářská kancelář JUDr. Ivo Pařík z Kolína. Pomáháme v oblasti právních úkonů od řešení dědických smluv přes převody nemovitostí až po úschovy listin.