Microsite byla vložena dne:12.01.2020
ID microsite: 155882, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

WELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS

Ubytování v Mariánských Lázních, restaurace, bar, wellness

Tříhvězdičkový rodinný hotel WELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS nabízí ubytování nedaleko lázeňské kolonády a léčivých pramenů v západočeských Mariánských Lázních v okrese Cheb.

Ubytování ve WELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS, Mariánské LázněWELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS Mariánské Lázně, restaurace, barWELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS Mariánské Lázně, ubytování v lázeňském hotelu, masáž, relax

Hledáte ideální místo pro odpočinek? WELLNESS HOTEL SAINT ANTONIUS je skvělým místem pro Vaši relaxaci. Najdete jej v klidné části města Mariánské Lázně nedaleko lázeňské kolonády a léčivých pramenů. V krásné historické budově, ve které se hotel nachází, je Vám k dispozici hotelové wellness, restaurace, bar, zahrada i sluneční terasa. Ubytovat se můžete v moderně zařízených jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s bezplatným Wi-Fi. Gastronomický zážitek si dopřejete v hotelové restauraci, kde připravujeme jídla české i mezinárodní kuchyně. Hotel má soukromé parkoviště, takže zaparkovat zde není problém. Nedaleko hotelu je tenisový kurt i Royal Golf Club Mariánské lázně. Najdete nás na ulici Anglická 472/6 v Mariánských Lázních.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotely
Služby
, Restaurace
Služby