Microsite byla vložena dne:11.01.2020
ID microsite: 155873, počet zhlédnutí:  7
Zadavatelem microsite je firma

NEXO HB s.r.o.

Průmyslová i disperzní lepidla pro dřevařský, polygrafický průmysl a stavebnictví, dodávka

Vysoce kvalitní lepidla pro nejrůznější průmyslová odvětví zajišťuje společnost NEXO HB s.r.o. z Bohdalova okres Žďár nad Sázavou. Dodáváme disperzní, polyuretanová a glutinová lepidla včetně čističů.

Průmyslová disperzní, polyuretanová a glutinová lepidlaSpeciální lepidla pro dřevařský a polygrafický průmyslDodávka lepidel a čističů pro stavebnictví, NEXO HB s.r.o.

Speciální lepidla pro průmyslové využití dodává společnost
NEXO HB s.r.o. z obce Bohdalov v okrese Žďár nad Sázavou.

Předmětem našich činností je dodávka průmyslových lepidel pro dřevařský, polygrafický i automobilový průmysl a stavebnictví. Disponujeme širokým sortimentem disperzních, polyuretanových i glutinových lepidel a čističů. Naše lepidla ocení především firmy, jejichž zaměření spočívá v lepení dřevařských polotovarů, dveří, dále ve výrobě knižních vazeb, papírových obalů a sáčků. Průmyslová lepidla svou kvalitou dobře poslouží pro lepení střešních krytin, kašírování fólií i lepení interiérových automobilových dílů. Našim klientům zajišťujeme kvalitní technické poradenství včetně doporučení vhodné technologie a spolehlivé dodávky daného výrobku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY