Microsite byla vložena dne:11.01.2020
ID microsite: 155872, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

CID International a.s.

Systém pro kontejnerové překladiště KONTI, logistické informační systémy, instalace

Vývojem informačních systémů na poli logistiky se zabývá společnost CID International a.s. se sídlem v Olomouci. Propojíme na sobě nezávislé systémy a zlepšíme jejich kontrolu, evidenci i vedení.

Systém pro kontejnerové překladiště KONTI

Přehlednou logistiku ve všech firemních oblastech poskytuje neustále se rozrůstající společnost CID International a.s. sídlící v Olomouci.

Zaměřujeme se na vývoj informačních systémů pro kontejnerová překladiště za účelem propojení a sjednocení s ostatními systémy. V rámci systému KONTI našim zákazníkům umožňujeme přehlednější vedení kontejnerových karet, automatické vyskladňování, kalkulace i jednodušší tvorbu inventur. Ochotně pomůžeme s řízením kontejnerových překladišť s jednoduchými parametry nastavení od přesunů kontejnerů po překladišti až po maximální bezpečnost. Pro naše klienty navrhujeme řešení přímo na míru jejich potřebám společně s instalací, servisem i odborným poradenstvím.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Program, software pro řízení dopravy, SW pro dopravu a logistiku

Program, software pro řízení dopravy, SW pro dopravu a logistiku

Společnost CID International, a.s., specialista na informační technologie pro oblast dopravy, spedice a skladování, všem firmám nabízí jedničku na trhu v informačních systémech pro řízení dopravy a logistiky – program LORI. Software LORI, který v sobě zahrnuje nejnovější prvky na poli informačních technologií, na míru Vašim potřebám zlepší a ...

CID International a.s.
Informační systém, program pro řízení skladů, software, SW pro sklady

Informační systém, program pro řízení skladů, software, SW pro sklady

Společnost CID International, a.s. Vám jako přední český producent informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování exkluzivně nabízí jedno z nejsofistikovanějších řešení k řízení skladů – software LOGI. Informační systém LOGI je speciálně vyvinut pro skladování a manipulaci se zbožím v logistických skladech, široké možnosti ...

CID International a.s.