Zadavatelem microsite je firma ZELENÁ LÉKÁRNA - Lenka, s.r.o.Bylinné tinktury, oleje, zelené potraviny přímo od výrobců v lékárně s přírodní a čínskou medicínou

V příjemném obchůdku ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o. ve Vsetíně s čínskou a přírodní medicínou zakoupíte bylinné tinktury, oleje, i pro aromaterapii, zelené potraviny, bio kosmetiku a zubní kartáčky.Preferujete přírodní oleje, masti a kosmetiku před chemicky vyráběnými produkty? Udržujete své tělo v kondici pomocí bylinek? Po příchodu domů z práce si rádi provoníte byt pomocí aromalamp, aby jste se uvolnili od stresu? Navštivte prodejničku ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o ve Vsetíně, kde najdete různé bylinky, přírodní produkty přímo od výrobců.

Poradíme Vám při výběru bylinek k přípravě čajů či potravinových doplňků, které obsahují vitamíny a minerály a nezatěžují organismus chemickými látkami. Dále si u nás můžete zakoupit rostlinné oleje, kustovnici, zelené potravin, masti a masážní gely a éterické oleje Saloos vhodné do aromalamp i do masážních přípravků.

Dbáte o správnou péči pleti a vlasů? Jistě oceníte velký výběr bio kosmetiky, jako jsou mýdla, sprchové gely, peeling, šampóny, kondicionéry, pasty na zuby i bio kartáčky.

Přijďte si na chvíli oddechnout od stresu a spěchu k nám do obchůdku a nasajte vůni bylinek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Jarní detoxikace organismu a přírodní prevence proti chřipkám - ...

Jarní detoxikace organismu a přírodní prevence proti chřipkám - ...

Přijďte do obchodu ZELENÁ LÉKÁRNA-Lenka, s.r.o. ve Vsetíně a ve světě plné bylin a přírodních produktů Vám poradíme jak na prevenci a jarní detoxikaci organismu, abyste se vyhnuli chřipkové epidemii.


Velký výběr bylin a léčivých produktů v přírodní lékárně Vsetín - čaje, ...

Velký výběr bylin a léčivých produktů v přírodní lékárně Vsetín - čaje, ...

Navštivte obchůdek ZELENÁ LÉKÁRNA - Lenka v centru Vsetína, který je plný bylin a vyberte si ze širokého sortimentu přírodní kosmetiky, čínské medicíny a léčivých produktů.