Microsite byla vložena dne:09.01.2020
ID microsite: 155861, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

Oldřich Král - zednické práce

Rekonstrukce domů a bytů, zednické práce, realizace střech a obkladů

Zednické a stavební práce nabízí Oldřich Král v okr. Znojmo. Vše od podlahy až po střechu včetně zámkové dlažby, teras, plotů či terénních prací. Sídlí v obci Višňová 203.

Oldřich Král - zednické práce, rekonstrukce domů a bytůOldřich Král - zednické práce, okres Znojmo, realizace střechOldřich Král - zednické práce,  okres Znojmo, stavební práce, podlahy, dlažby

Chystáte se stavět či rekonstruovat byt či dům? Hledáte profesionála za rozumnou cenu? Právě pro Vás je tu Oldřich Král z Višňové na Znojemsku. Nabízím profesionální přístup i kvalitně a rychle odvedenou práci. Provádím zednické, obkladačské, malířské a natěračské práce, pokládku plovoucích podlah, sádrokartonářské práce, rekonstrukci bytů, bytových jader a další práce i opravy v domácnosti či kolem domu. Zabývám se také terénními pracemi, stavbou či opravou střechy, pokládkou dlažby na terasách či balkonech, pokládkou zámkové dlažby i stavěním zídek či plotů. Pokud hledáte zručného řemeslníka, neváhejte kontaktovat pana Oldřicha Krále z Višňové.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rekonstrukce a revitalizace
Opravy a servis, Výroba, Řemesla