Microsite byla vložena dne:09.01.2020
ID microsite: 155857, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava balíková i nadrozměrná

Dopravní společnost O.T.E.C. CR, s.r.o. se zaměřuje na logistiku a spedici balíků, palet i nadrozměrných velkoobjemných nákladů. Zajištění importu a exportu na mezinárodním poli.

O.T.E.C. CR, s.r.o. Hostivice, kamionová přeprava nákladůO.T.E.C. CR, s.r.o. Hostivice, dopravní společnost, přeprava zboží po ČR a zahraničíO.T.E.C. CR, s.r.o. Hostivice, logistika, sklady, celní služby

Potřebujete přepravit zboží či nadměrný náklad? Využijte profesionály v logistice s dlouholetou tradicí, a to naši společnost O.T.E.C. CR, s.r.o., která sídlí v Hostivicích v okrese Praha – západ, s pobočkou i v Brně.
Specializujeme se na kamionovou dopravu v rámci České republiky, z a do zahraničí. Naše spediční služby poskytujeme jednorázově i pravidelně. Zajišťujeme transport balíkových zásilek, paletového zboží, celovozovou přepravu či přepravu nadrozměrných nákladů. Vaše zásilky a náklad vyzvedneme a přepravíme v daném termínu na místo určení. Součástí služeb je i skladování, spedice, vyřízení potřebných dokladů, pojištění, celní služby.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY