Geodetická kancelář, geodetické a zeměměřičské práce po celé ČR, vytyčování hranic pozemkůSpolehlivé geodetické práce poskytují geodeti ze společnosti
GEOUNIVERSUM v.o.s. se sídlem na Praze 10. Provádíme veškeré zeměměřičské úkony pro jednotlivce i projekční a stavební firmy.

S vyměřením pozemků i dalšími zeměměřičskými pracemi ochotně pomůže geodetická kancelář GEOUNIVERSUM v.o.s. z Prahy 10.

Zaměřujeme se na veškeré geodetické činnosti počínaje zaměřováním terénu přes vytyčování hranic pozemků až po kartografické úkony pro katastr nemovitostí. Jsme zkušení geodeti, kteří si hravě poradí i s komplikovanými zakázkami, jež provádíme jak pro jednotlivce, tak i projekční společnosti, stavební firmy a významné investorské organizace. Disponujeme moderním technickým i programovým vybavením, díky kterému jsme schopni poskytnout kvalitní geodetické práce na území celé ČR.Zadavatelem microsite je firma 

GEOUNIVERSUM v.o.s.TEAM, v. o.s. - zemědělská výroba
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Majetkoprávní služby Tábor

Ing. Pavel Dvořáček Geodetická kancelář Tábor

Majetkoprávní služby Tábor

Sepsání kupních a darovacích smluv, zhotovení znaleckých posudků, geodetického zaměření, návrhů na vklad do katastru nemovitostí zhotovuje Ing. Pavel Dvořáček, Tábor.


Geodetické práce Bor

Radek Petrášek - GEODETICKÁ KANCELÁŘ

Geodetické práce Bor

Geodetické služby za bezkonkurenční ceny. Kvalitní provedení a rychlé dodací lhůty. Vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, zaměřování a další geodetické práce v Plzeňském kraji.


Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Stoklasa Ivo, Ing. 100KLASA

Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Opavská geodetická firma 100KLASA, jejímž majitelem je Ing. Ivo Stoklasa, provádí kompletní geodetické služby, zeměměřičské práce, inženýrská geodezie - převážně v okrese Opava, Ostrava. Vypracujeme geometrické plány pro zápis v katastru nemovitostí – nutné pro vytyčování hranic pozemků, pro rozdělení pozemků, zaměření stavby, budovy. Nachystáme podklady pro stavební projekt, pro stavební projektanty vytvoříme polohopisné a výškopisné plány, digitální účelové mapy, mapování. Vypracujeme dokumentaci skutečného provedení stavby. Po dokončení stavby provedeme nové zaměření pozemku i stavby. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.


Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

ADITIS s.r.o.

Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Brněnská firma ADITIS s.r.o. se zaměřuje na geodetické práce, komplexní služby v oboru geodézie a poskytuje i pozemní skenování s 3D laserem, laser scanning, vytyčovací práce ve výstavbě.


Státní geologické služby Praha, geologický výzkum, mapování, ochrana přírodních zdrojů, laboratoře

Česká geologická služba

Státní geologické služby Praha, geologický výzkum, mapování, ochrana přírodních zdrojů, laboratoře

Státní geologické služby Praha, geologický výzkum, mapování, správu a poskytování geologických informací, posudkový servis, ochrana přírodních zdrojů a podzemních vod, vyhodnocení geologických rizik.