Chráněné bydlení v severních Čechách, Horní Poustevna

Sociální službu Chráněné bydlení v rodinném domku v Horní Poustevně a v bytech ve Šluknově poskytuje Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna.Naše příspěvková organizace Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna Vám nabízí Chráněné bydlení pro dospělé od 18 do 64 let. V krásné přírodě severních Čech máme k dispozici rodinný domek v Horní Poustevně a byty ve Šluknově, celkově s kapacitou 20 míst. Sociální služba je určena pro osoby se všemi stupni mentálního postižení, s tělesným a kombinovaným postižením. Snažíme se o co nejlepší integraci našich klientů do společnosti, chceme jim umožnit začlenit se do společenského i pracovního života, aby mohli žít kvalitní život. Současně jim nabízíme pomoc při vyřizování praktických záležitostí např. při návštěvě lékaře či úřadů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Domovy pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna

Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna nabízí své sociální služby Domov klientům ve věku od 3 do 65 let se všemi stupni mentálního, tělesného i kombinovaného postižení.


Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Sociální služby, chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny pro osoby mentálně i tělesně postižené poskytuje Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna.