Zadavatelem microsite je firma Hotel Nutrend WorldLuxusní hotel, ubytování s výhledem na Olomouc a Svatý Kopeček, soukromé wellness pokoje

Komfortní ubytování v minimalistickém stylu Vám poskytnou v Olomouci, kde sídlí Hotel Nutrend World. Moderní hotel s kvalitními postelemi, designovou koupelnou, kávovarem i plochou TV.Pohodlné ubytování v klidné části Olomouce naleznete na místě, kde sídlí luxusní Hotel Nutrend World.

Dopřejte si ubytování s výhledem na historickou Olomouc i Svatý Kopeček doplněný navíc o vynikající kontinentální snídani a večeři v proslulé hotelové restauraci. Hotel disponuje moderními butikovými pokoji s prostornou designovou koupelnou s masážní sprchou, pohodlnou postelí, kávovarem i plochou TV. Pro ty, co si chtějí dopřát jenom to nejlepší, jsou připraveny pokoje se soukromým wellness s vířivkou a aromaterapeutickou kosmetikou značky Rituals. Hoteloví hosté mohou dále využít našeho fitness centra, hotelového wellness, restaurace či prostorného kongresového sálu za účelem pořádání firemních konferencí, seminářů i společenských akcí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY