Zadavatelem microsite je firma Optik Frič s.r.o.Zhotovení kontaktních čoček na míru – multifokální, barevné, korekce očních vad

Kontaktní čočky pro korekci očních vad, multifokální, dokonce barevné i crazy čočky šité na míru pro vaše oči Vám zhotoví v okolí Znojma oční optika Optik Frič.Potřebujete kontaktní čočky pro korekci oční vady, jako je astigmatismus? Nebo chcete vyměnit své multifokální brýle za multifokální čočky? Případně chcete lehce experimentovat s barvou duhovek, kterou lze změnit pomocí barevných čoček? Veškerá vaše přání Vám splníme v naší oční optice Optik Frič, kterou naleznete ve Znojmě a Moravských Budějovicích.

V našich optikách naleznete všechny typy kontaktních čoček – multifokální, ke korekci očních vad, barevné nebo crazy oční čočky. Prodáváme kontaktní čočky různých značek, jako je například Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Alcon nebo Coopervision. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu čoček a poradíme Vám, jak na správnou aplikaci kontaktních čoček. Při první aplikaci obdržíte zkušební čočky a roztok zdarma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zhotovení klasických i speciálních dioptrických brýlí na míru – oční ...

Zhotovení klasických i speciálních dioptrických brýlí na míru – oční ...

Zhotovením dioptrických brýlí na míru s různými typy brýlových čoček pro korekci různorodých očních vad a klasickými nebo značkovými obrubami se zabývá oční optika Optik Frič s.r.o.


Dioptrické a stylové značkové sluneční brýle - nejlepší ochrana zraku

Dioptrické a stylové značkové sluneční brýle - nejlepší ochrana zraku

Kvalitní sluneční brýle, které poskytnou 100% ochranu pro Váš zrak, ať už se jedná o sluneční brýle dioptrické nebo značkové, zakoupíte v okolí Znojma a Moravských Budějovic v optice Optik Frič.