Microsite byla vložena dne:17.12.2019
ID microsite: 155736, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

DEMONTSTAV, s.r.o.

Zemní a demoliční práce, ruční a strojní výkopy, Ostrava

DEMONTSTAV, s.r.o. z Ostravy nabízí stavební a bourací práce, demolice, zemní, terénní a výkopové práce, zhotovení komunikací a zpevněných ploch i úpravu a údržbu zeleně.

DEMONTSTAV, s.r.o. Ostrava, demolice budov, bourací práceDEMONTSTAV, s.r.o. Ostrava, výkopy inženýrských sítí, ruční i strojníDEMONTSTAV, s.r.o. Ostrava, příprava území pro stavbu, zemní práce, výkopy, úprava terénu

Chystáte se stavět a hledáte spolehlivou stavební firmu? Naše společnost DEMONTSTAV, s.r.o. Vám nabízí své služby. Realizujeme veškeré průmyslové stavby, stavíme rodinné i bytové domy a zajistíme vše od projektu až po údržbu. Nabízíme demoliční práce starých budov či jejich částí, výstavbu inženýrských sítí spolu s výkopy strojními i ručními, zhotovení zpevněných ploch, ruční i strojovou pokládku asfaltů, zemní a výkopové práce při zakládání budov, terénní úpravy. Zpracováváme kompletní dokumentaci, zajišťujeme projekční a poradenskou činnost i odvoz a uložení přebytečného materiálu. Jsme profesionálové v oboru, kteří kladou důraz na špičkovou kvalitu, dodržování termínů a spokojenost zákazníka.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Demoliční práce
Služby, Řemesla
, Zemní a výkopové práce
Služby, Řemesla