Zadavatelem microsite je firma NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.Abrazivní řezání vodním paprskem na CNC stroji – nerez, ocel, sklo, dřevo a další materiály

Vodní paprsek s příměsí abraziva využívá k řezání různých materiálů na CNC strojích společnost  Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné v blízkosti Ostravy.Hledáte firmu, která se zabývá řezáním materiálů vodním paprskem? Obraťte se na společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, poblíž Ostravy, která používá abrazivní řezání vodním paprskem k řízenému obrušování na CNC řezacím stroji různých materiálů.

Řezat lze různé materiály do tloušťky cca 250 mm:
- ocel
- nerez
- keramické obklady
- barevné kovy
- sklo
- kámen
- plast
- dřevo
- hliník
- pérová ocel
- tvrdokovy
- textit

Využíváme Red line řadu CNC řezacího stroje vyšší třídy s pracovním rozměrem 2 x 3 m. Která je standardně vybavena 1 x 3D naklápěcí hlavou určenou pro eliminaci úhlu podřezu a dělení tvarů pod úhlem 60° v obou osách.

V případě jakýchkoliv dotazů k technologii pro výrobu vámi požadovaných výrobků se neváhejte na nás obrátit ať už osobně, telefonicky nebo elektronickou poštou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů ...

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů ...

Výrobou nerezového zábradlí, které může být jak interiérové tak i exteriérové, žebříků na střechy i k bazénům a schodů na míru dle přání zákazníka, se zabývá firmy Nerez Výroba Jež s.r.o. v Ostravě.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a ...

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a ...

Výrobou gastro zařízení z atestovaných materiálů, např. nerezové stoly, digestoře, vozíky a další, se zabývá společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy.