Microsite byla vložena dne:11.12.2019
ID microsite: 154681, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

Zdeněk Rubák - Zemní práce, autodoprava

Zemní a výkopové práce, základy pro stavby, bazény, Rychnovsko

Kvalitní provedení zemních a výkopových prací, přepravu sypkého materiálu poskytuje Zdeněk Rubák ve městě Opočno a v okolí Rychnova nad Kněžnou a Hradce Králové.

Zdeněk Rubák - Zemní práce, Opočno, výkopy základů a bazénůZdeněk Rubák - Zemní práce, Rychnovsko, úpravy terénu, výkopy inženýrských sítíZdeněk Rubák - Zemní práce, autodoprava, Opočno, přepravy sypkých materiálů

Stavíte dům a potřebujete vykopat základy? Chcete si na zahradě vystavět bazén nebo jezírko? Firma Zdeňka Rubáka v Opočně Vám nabízí kompletní provedení zemních a výkopových prací. Zajišťujeme vykopání základů staveb, bazénů, základy pro přípojky a rozvody vody, elektřiny, plynu či základy pro přívody čerpadel. Nabízíme nejen výkopové a zemní práce, ale i vnitrostátní autodopravu pro přepravu sypkého materiálu. Jsme rychlí a flexibilní. Pokud jste z okolí Rychnova nad Kněžnou nebo Hradce Králové a máte zájem o předběžnou kalkulaci, kontaktujte nás, nabízíme profesionální přístup a kvalitně provedené práce za rozumnou cenu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY