Microsite byla vložena dne:05.12.2019
ID microsite: 153624, počet zhlédnutí:  91
Zadavatelem microsite je firma

KORAMEX a. s.

Zakázková kovovýroba, výroba svařovaných dílů a rozváděčových skříní, okres Klatovy

Svařování a pájení kovových i nekovových materiálů poskytuje společnost KORAMEX a. s. z obce Sušice. Provádíme kompletní povrchové úpravy včetně montáže, balení i dopravy.

Zakázková kovovýroba na moderních CNC laserových strojíchVýroba svařovaných dílů a rozváděčových skříníKovové součástky na zakázku, KORAMEX a. s.

Veškeré služby v oblasti kovovýroby zajišťuje společnost
KORAMEX a. s. z obce Sušice v okresu Klatovy.

Zaměřujeme se na zakázkovou kovovýrobu, jako je svařování, pájení a lepení kovových i nekovových materiálů. Vyrábíme kovové konstrukce rozvaděčových skříní i svařované díly, u kterých zajišťujeme následnou kompletaci i profesionální montáž. Veškerou výrobu provádíme na moderních CNC laserových řezacích strojích, lisech a frézách. V rámci obrábění si také hravě poradíme s povrchovou úpravou dílů, jejich balením a rychlou expedicí. Všechny kovové součástky zhotovujeme na základě dokumentace, a to s precizností dle představ daného zákazníka.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovovýroba, zpracování plechu, svařování, CNC obrábění, Sušice

Kovovýroba, zpracování plechu, svařování, CNC obrábění, Sušice

Zpracování plechu, svařování, CNC obrábění, frézování, vrtání, soustružení, ohýbání, řezání, broušení a povrchovou úpravu kovových materiálů realizuje společnost KORAMEX a. s., Sušice.

KORAMEX a. s.
Koramex a.s.(svař. konstrukce kol. vozidel, rozvaděčové skříně)

Koramex a.s.(svař. konstrukce kol. vozidel, rozvaděčové skříně)

Vážení, Koramex je stabilní firma v CR v oblasti svařovaných konstrukcí. Společnost Koramex a.s.má od roku 2004 je ve firmě zavedeno certifikované svařování pro kolejová vozidla CSN EN 729 (recertifikováno v roce 2008 na CSN EN 3834-2). Od roku 2005 je firma certifikována SLV Hannover - podle DIN 6700-2 C2 pro sváření kolejových vozidel ...

KORAMEX a. s.
Povrchové úpravy kovů
Služby, Řemesla