Zadavatelem microsite je firma Ing. Michal Kašný - AutoDOORVjezdové brány, garážová vrata a domovní dveře pro privátní sektor - sleva až 30%

Firma AutoDOOR Uherský Brod vyrábí pro privátní sektor vjezdové brány a dodává odolná garážová vrata a vstupní domovní dveře - jsme partnerem firmy Hörmann v regionu Zlínský kraj.Společnost AutoDOOR Uherský Brod je oficiálním partnerem firmy Hörmann v regionu Zlínský kraj. Firma již 25 let dodává garážová vrata a domovní dveře a vyrábí vjezdové brány, které konstruuje ve vlastní zámečnické dílně.

Produkty firmy Hörmann splňují vysoké nároky na odolnost i bezpečnost. Využijte možnost pořídit vybrané produkty s 30% slevou.

Odolná garážová vrata:
- sekční
- sekční posuvná do boku
- rolovací
- dvoukřídlá.

Privátní vjezdové brány s šířkou průjezdu až 10 m:
- posuvné
- křídlové i skládací
- teleskopické.

Domovní dveře:
- různé tvary, barvy, profily
- boční díly, horní nadsvětlíky od téhož výrobce
- krátká dodací lhůta.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vratové, bránové systémy - výroba, montáž průmyslových vrat, vjezdových ...

Vratové, bránové systémy - výroba, montáž průmyslových vrat, vjezdových ...

Společnost AutoDOOR Uherský Brod dodává vratové a bránové systémy pro průmyslový i privátní sektor. Zaměřujeme se hlavně na průmyslová vrata, průmyslové vjezdové brány, závory i nakládací techniku.


Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, ...

Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, ...

Společnost AutoDOOR Uherský Brod - Ing. Michal Kašný zajistí 7 dnů v týdnu servis pro vjezdové brány a privátní i průmyslová vrata - opravy v okruhu 100km řešíme do 24 hodin.