Microsite byla vložena dne:02.12.2019
ID microsite: 153602, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o.

Montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken, dveří, Plzeňsko

Kompletní služby v oblasti prodeje, distribuce a montáže eurooken, plastových, hliníkový i dřevěných oken i dveří nabízí firma HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o. ve Městě Touškov nedaleko Plzně.

HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o., Plzeňsko, dodávka kvalitník hliníkových oken a dveříHRDINA a JAKEŠ okna s.r.o., plastová okna, parapety, žaluzie, montážHRDINA a JAKEŠ okna s.r.o., eurookna, dřevěné dveře, kombinace s hliníkem, dodej, montáž

Chcete vyměnit svá stará okna za nové? Jste ze západních či středních Čech? Pořiďte si opravdovou kvalitu od naší firmy HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o. Zajišťujeme kompletní služby při dodávce plastových, hliníkových, dřevěných oken i dveří. Dodáváme profily značky VEKA, KBE a Winwood, které patří ke špičce ve svém oboru. Nabízíme také stínící techniku Isotra a Lomax, parapety PV Plast a dveřní výplně od firmy VP Trend. Pokud hledáte profesionální přístup, konzultaci a poradenství zdarma, záruční a pozáruční servis a cenu odpovídající kvalitě, obraťte se na nás. Sídlíme na ulici Mírová ve Městě Touškov.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dřevěná okna a dveře
Maloobchod, Montáž
, Plastová okna a dveře
Maloobchod, Montáž