Microsite byla vložena dne:02.12.2019
ID microsite: 153599, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Asociace prvoligových klubů APK

Asociace pro sdružování, podporu a propagaci basketbalových týmů, organizace soutěží

O organizaci a rozvoj českého basketbalu se stará národní sportovní svaz Asociace prvoligových klubů APK sídlící na Praze 6. Řídíme veškeré basketbalové soutěže, reprezentace mužů, žen i juniorů.

Asociace pro sdružování mužských basketbalových klubůPodpora a propagace basketbalových týmů, Asociace prvoligových klubů APKČerstvé novinky a aktuality ze světa profesionálního basketbalu

Pozvednout úroveň českého basketbalu a postupně nalézat nové a nové talenty, tím vším se zabývá sportovní spolek Asociace prvoligových klubů APK z Prahy 6 Břevnov.

Zaměřujeme se primárně na sdružování mužských basketbalových klubů, dále na organizaci a propagaci basketbalových týmů, ať už se jedná o českou basketbalovou reprezentaci mužů, žen či juniorských výběrů. Snažíme se maximálně podporovat naše sportovce s cílem vyzdvihnout český basketbal na světovou špičku. Neustále posilujeme naše řady o nové talenty, pro které sháníme potřebné finanční prostředky. Aktivně spolupracujeme s trenéry, rozhodčími a dalšími členy našeho spolku, abychom vždy dosáhli těch nejlepších výsledků. V rámci našeho působení přinášíme čerstvé novinky a aktuality ze světa profesionálního basketbalu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY