Gymnázium Praha – Stodůlky, soukromá vzdělávací instituce

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o. nabízí čtyřletý, šestiletý i osmiletý obor. Učíme se v budově ve Stodůlkách na Praze 13 a v budově na Klamovce v centru Prahy.Hledáte pro své dítě vhodné gymnázium? Soukromá vzdělávací instituce Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o. Vám nabízí vzdělávání v šestiletém i osmiletém oboru. Budova gymnázia se nachází v klidné části Prahy, třídy jsou moderně vybaveny a pro naše studenty jsme zde vytvořili rodinné prostředí. Výuka u nás začíná v 8:15. K dispozici je školní jídelna, knihovna i dvě sportovní haly. Osmiletý obor se zaměřuje na výuku cizích jazyků a mezinárodní vztahy. Šestiletý obor je všeobecný. Ve všech oborech se však zaměřujeme na komunikační dovednosti, kritické myšlení i projektovou výuku. Nabízíme i čtyřletý obor se zaměřením humanitním, jazykovým nebo všeobecným.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Studium mezinárodních a veřejných vztahů s maturitou

Studium mezinárodních a veřejných vztahů s maturitou

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o. nabízí studentům možnost studia zaměřeného na mezinárodní a veřejné vztahy se zakončením maturitní zkouškou.


Soukromé gymnázium s možností čtyřletého, šestiletého a osmiletého ...

Soukromé gymnázium s možností čtyřletého, šestiletého a osmiletého ...

Soukromé gymnázium s širokou nabídkou studijních programů, výměnných studijních pobytů, ale také volnočasových aktivit, jež jsou navíc doplněny kvalitním pedagogickým sborem.