Microsite byla vložena dne:28.11.2019
ID microsite: 153573, počet zhlédnutí:  52
Zadavatelem microsite je firma

PK Group 2016 s.r.o.

Kvalitní plastové přepravky a bedny, vozíky pod přepravky pro potravinářský a masný průmysl

Plastové bedny na maso, pečivo i cukroví dodává česká společnost PK Group 2016 s.r.o. z obce Dubňany u Hodonína. Přepravky různých tvarů, barev i velikostí z kvalitních materiálů.

Kvalitní plastové přepravky a bednyVozíky pod přepravky pro potravinářský a masný průmyslPlastové bedny na maso, pečivo i cukroví, PK Group 2016 s.r.o.

Kvalitní plastové boxy pro potravinářský a masný průmysl dodává ryze česká společnost PK Group 2016 s.r.o. z obce Dubňany okres Hodonín.

Našim zákazníkům poskytujeme plastové přepravky a bedny určené pro přepravu masa, drůbeže a masných produktů. Současně dodáváme přepravky pekařské, cukrářské a lahůdkové, jež jsou snadno omyvatelné a dobře udržitelné. Přepravky prodáváme v nejrůznějších variantách dle účelu využití. Vybrat si můžete z širokého sortimentu barev, velikostí a tvarů. Pro lepší manipulaci je možno dokoupit plastový vozík pod přepravku či podvozek na kolečkách. Všechny naše přepravky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů s maximální odolností vůči olejům i kyselinám.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Plastové obaly a fólie
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba