Zadavatelem microsite je firma Radhošťtrans, s.r.o.Pořiďte si na Vánoce kavkazskou jedli nebo smrk, ať už čerstvě řezané nebo v kontejneru

Čerstvě řezané vánoční stromky přímo z plantáže, kavkazská jedle či smrk, ale i v kontejnerech prodává firma Radhošťtrans s.r.o. ve Stříteži nad Bečvou, dobře dostupné z Rožnova, Valmezu i ze Zlína.Líbí se Vám živé vánoční stromky a chcete mít záruku, že jsou opravdu čerstvě uřezané a vydrží celé Vánoce krásné? Pořiďte si tedy stromek přímo z plantáže. Maloobchodním prodejem čerstvých řezaných stromků, například kavkazské jedle různých velikostí se zabývá společnost Radhošťtrans s.r.o. na své plantáži ve Stříteži nad Bečvou, v blízkosti Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí i Zlína.

Máme velký výběr různých druhů, velikostí i kvalit stromků. Najdete u nás kavkazské jedle – premium a TOP quality a smrky. V nabídce máme od nejmenších stromků, které prodáváme v kontejnerech až po velké řezané třímetrové stromy. Stromky na plantáži těžíme denně čerstvé. Navíc máte možnost si stromeček i sami uřezat, což se bude zajisté hlavně líbit dětem.

Stromy balíme až po výběru zákazníkem, takže si jej můžete v klidu prohlédnout ještě před koupi. Na přání upravíme i klínek pomocí frézování.

Kavkazské jedle se vyznačují válcovitou pravidelnou stavbu vánočního stromu. Krásně Vám provoní celý byt. Navíc v teplé místnosti vydrží delší dobu.

Stromek si můžete objednat i na našem e-shopu. Zachovejte nám přízeň a přijďte si i letos vybrat kvalitní stromek vypěstovaný na české plantáži.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchodní prodej živých vánočních stromků pro obchodní řetězce ...

Velkoobchodní prodej živých vánočních stromků pro obchodní řetězce ...

Živé vánoční stromky pro velkoobchody a obchodní řetězce dodává společnost Radhošťtrans s.r.o. ze své plantáže ve Stříteži nad Bečvou. Stromkobraní se zahajuje již v půlce listopadu.


Nadělte dárky pod živý vánoční stromek zakoupený přímo na plantáži za ...

Nadělte dárky pod živý vánoční stromek zakoupený přímo na plantáži za ...

Živý vánoční stromek přímo z plantáže, která je dostupná pro zákazníky z okolí Rožnova, Valašského Meziříčí i Zlína, prodává společnost Radhošťtrans s.r.o. ve Stříteži nad Bečvou.