Zadavatelem microsite je firma Poctivé uzenářství s.r.o.Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Občerstvení pro každou oslavu a svatbu i zajištění celého rautu pro firemní večírky zajistí v okolí Znojma Poctivé uzenářství s.r.o. Dodáváme salámové, sýrové mísy, pečené maso, řízky a mnoho dalšího.Plánujete firemní večírek nebo potřebujete zajistit občerstvení na svatbu či jinou rodinnou oslavu? Společnost Poctivé uzenářství s.r.o. se sídlem v Prosiměřicích dodává v okolí Znojma bohaté rauty se salámovými a sýrovými mísami, pečené maso, řízečky a dalšího tradiční uzené výrobky.

Zajištění rautu, pohoštění, kvalitní občerstvení:
- pro každou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení, meetingy, rodinné setkání, společenské akce
- dodáváme kvalitní pečené maso, obložené sýrové a salámové mísy, pečené kýty, klobásy, řízky a další lahodné občerstvení.

Při výrobě uzenin používáme pouze kvalitní maso z českých chovů, bez přídavku chemikálií, sojové mouky nebo separátů.

Připravíme vám raut pro každou příležitost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny nejlepší kvality, tepelně opracované i neopracované masné výrobky vyrobené výhradně z masa a bez přidaných separátů zakoupíte v okolí Znojma v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství s.r.o.


Kvalitní a čerstvé hovězí a vepřové maso přímo od řezníka na Váš stůl

Kvalitní a čerstvé hovězí a vepřové maso přímo od řezníka na Váš stůl

Vždy kvalitní, čerstvé a vyzrálé hovězí a vepřové maso zakoupíte v okolí Znojma v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství s.r.o.