Zajděte si na chutnou a vydatnou snídani i na polední, bezlepkové a vegetariánské menuVydatné snídaně, chutné obědy, vegetariánská i bezlepková strava, saláty, vše vyrobeno z čerstvých surovin. Ve VITAL BISTRO v Krnově si pochutnáte i na výborných dezertech, dortech a kávě.

Místo snídaně do postele by jste si raději udělali po ránu procházku a nasnídali se v příjemném prostředí restaurace? Rádi by jste si s přáteli zašli na výborný oběd? Hledáte restauraci v Krnově, kde by Vám připravili vegetariánské nebo bezlepkové menu? Pak rozhodně se vypravte do VITAL BISTRO, které najdete v Krnově, a kde se připravují snídaňové a obědové menu, saláty, vegetariánská i bezlepková strava, a to vše z čerstvých a kvalitních surovin.

VITAL BISTRO Vám zajistí příjemnou atmosféru, o kterou se postará vstřícný personál a také útulné vybavení restaurace.

Na snídani Vám připravíme míchaná vajíčka, hemenex, ovesné kaše, párky, müslli, toasty i bezlepkové, sendviče. Také si u nás můžete pochutnat na skvělých palačinkách s marmeládou, čokoládou nebo jogurtem. Pro milovníky slaných palačinek máme dobrou zprávu, i ty u nás najdete. Ať už se šunkou, sýrem, uzeným lososem nebo špenátem.

Připravujeme chutné saláty, burgery, těstoviny, tortilly nebo i tatarák. Zajít si k nám můžete i na obědové menu, jídelní lístek naleznete i na naších webových stránkách.

K dobrému jídlu patří i dobré pití. K zákusku či k dortu si můžete objednat výbornou kávu nebo čaj, a na osvěžení studené limonády nebo i ledovou čokoládu.

Přijďte si k nám odpočinout u dobrého jídla. Těšíme se na Vaší návštěvu.Zadavatelem microsite je firma 

VITAL BISTRO Jana PechováPřeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava.

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava

Strojírenská výroba se zaměřením na výrobu vzduchotechniky, radiálních ventilátorů, sušáren obilí, průmyslových filtrů či zahradního nářadí. Zakázková výroba dle dokumentace zákazníka.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Restaurace AIR CLUB, kterou najdete u terminálu 3 pražského letiště Václava Havla na Praze 6-Ruzyně, nově umožňuje objednat obědy z poledního menu přes DÁME JÍDLO.


Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.

Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Společnost Dunaj - Ostrava CZ s.r.o. provozuje bistro v Moravské Ostravě, kde naleznete kvalitní a chutná jídla. V naší jídelně připravujeme obědy a denní menu, na kterém si vždy pochutnáte.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Pronájem prostor pro pořádání školení, firemních akcí a rodinných oslav zajistí Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava v prostorách restaurace Vesna


Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Víno Šimák s.r.o. Víno z Mikulova

Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Restaurace a vinné sklípky rodinného vinařství Víno Šímák v Mikulově je tím pravým místem pro konání společenských události, jako je oslava narozenin, promoce, svatba nebo firemní akce.