Zajděte si na chutnou a vydatnou snídani i na polední, bezlepkové a vegetariánské menuVydatné snídaně, chutné obědy, vegetariánská i bezlepková strava, saláty, vše vyrobeno z čerstvých surovin. Ve VITAL BISTRO v Krnově si pochutnáte i na výborných dezertech, dortech a kávě.

Místo snídaně do postele by jste si raději udělali po ránu procházku a nasnídali se v příjemném prostředí restaurace? Rádi by jste si s přáteli zašli na výborný oběd? Hledáte restauraci v Krnově, kde by Vám připravili vegetariánské nebo bezlepkové menu? Pak rozhodně se vypravte do VITAL BISTRO, které najdete v Krnově, a kde se připravují snídaňové a obědové menu, saláty, vegetariánská i bezlepková strava, a to vše z čerstvých a kvalitních surovin.

VITAL BISTRO Vám zajistí příjemnou atmosféru, o kterou se postará vstřícný personál a také útulné vybavení restaurace.

Na snídani Vám připravíme míchaná vajíčka, hemenex, ovesné kaše, párky, müslli, toasty i bezlepkové, sendviče. Také si u nás můžete pochutnat na skvělých palačinkách s marmeládou, čokoládou nebo jogurtem. Pro milovníky slaných palačinek máme dobrou zprávu, i ty u nás najdete. Ať už se šunkou, sýrem, uzeným lososem nebo špenátem.

Připravujeme chutné saláty, burgery, těstoviny, tortilly nebo i tatarák. Zajít si k nám můžete i na obědové menu, jídelní lístek naleznete i na naších webových stránkách.

K dobrému jídlu patří i dobré pití. K zákusku či k dortu si můžete objednat výbornou kávu nebo čaj, a na osvěžení studené limonády nebo i ledovou čokoládu.

Přijďte si k nám odpočinout u dobrého jídla. Těšíme se na Vaší návštěvu.Zadavatelem microsite je firma 

VITAL BISTRO Jana PechováKomplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek.

Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek

Ubytování na Bublavě v Krušných horách, klidná i sportovní dovolená, zahrada a bazén.

Ubytování na Bublavě v Krušných horách, klidná i sportovní dovolená, zahrada a bazén
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Vendy s.r.o.

Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Nabízíme příjemné posezení v naší Restauraci U Letců, venkovní a vnitřní posezení, klasická staročeská kuchyně - Restaurace U Letců Hradec Králové


Příjemné ubytování v hotelu Uno

RC AKTIVA s.r.o. Hotel UNO

Příjemné ubytování v hotelu Uno

Máme pro vás naprosto speciální ubytování v hotelu Uno, který má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a bezbariérový pokoj to vše za výhodné ceny - Hotel UNO Ústí nad Orlicí


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Hotel Rozkvět - Josef Studnička Catering pro velké akce i menší oslavy

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

O zajištění cateringu v okolí Hodonína, Uherského Hradiště se postará Hotel Rozkvět. Cateringový servis - pohoštění na Vaše oslavy, soukromé akce v naší režii.


Komfortní ubytování v soukromých apartmánech v centru Liberce

Terasy Cafe, s.r.o. Apartmánové ubytování

Komfortní ubytování v soukromých apartmánech v centru Liberce

Komplex Terasy Cafe poskytuje klidné ubytování v moderních vícepokojových apartmánech s terasou nebo balkonem a výhledem na centrum Liberce.


Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

A-SPORT Zábavní centrum

Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

Přijďte se pobavit, zahrát si bowling, ricochet, šipky, skvěle si pochutnat a mnohem víc - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové