Zadavatelem microsite je firma VITAL BISTRO Jana PechováZajděte si na chutnou a vydatnou snídani i na polední, bezlepkové a vegetariánské menu

Vydatné snídaně, chutné obědy, vegetariánská i bezlepková strava, saláty, vše vyrobeno z čerstvých surovin. Ve VITAL BISTRO v Krnově si pochutnáte i na výborných dezertech, dortech a kávě.Místo snídaně do postele by jste si raději udělali po ránu procházku a nasnídali se v příjemném prostředí restaurace? Rádi by jste si s přáteli zašli na výborný oběd? Hledáte restauraci v Krnově, kde by Vám připravili vegetariánské nebo bezlepkové menu? Pak rozhodně se vypravte do VITAL BISTRO, které najdete v Krnově, a kde se připravují snídaňové a obědové menu, saláty, vegetariánská i bezlepková strava, a to vše z čerstvých a kvalitních surovin.

VITAL BISTRO Vám zajistí příjemnou atmosféru, o kterou se postará vstřícný personál a také útulné vybavení restaurace.

Na snídani Vám připravíme míchaná vajíčka, hemenex, ovesné kaše, párky, müslli, toasty i bezlepkové, sendviče. Také si u nás můžete pochutnat na skvělých palačinkách s marmeládou, čokoládou nebo jogurtem. Pro milovníky slaných palačinek máme dobrou zprávu, i ty u nás najdete. Ať už se šunkou, sýrem, uzeným lososem nebo špenátem.

Připravujeme chutné saláty, burgery, těstoviny, tortilly nebo i tatarák. Zajít si k nám můžete i na obědové menu, jídelní lístek naleznete i na naších webových stránkách.

K dobrému jídlu patří i dobré pití. K zákusku či k dortu si můžete objednat výbornou kávu nebo čaj, a na osvěžení studené limonády nebo i ledovou čokoládu.

Přijďte si k nám odpočinout u dobrého jídla. Těšíme se na Vaší návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rozvoz jídla až k Vám domů – snídaně a oběd, i bezlepkovou a vegetariánskou stravu

Rozvoz jídla až k Vám domů – snídaně a oběd, i bezlepkovou a vegetariánskou stravu

O rozvoz jídla kam si budete přát, se postará VITAL BISTRO v Krnově. Připravují snídaně, obědy i vegetariánskou a bezlepkovou stravu. Rozvoz zajištěn v okolí Bruntálu a Opavy i v době nouzového stavu.


Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

O přípravu cateringu z čerstvých surovin na firemní akce, oslavy či svatby, a to i o vegetariánské a bezlepkové menu, se postará restaurace VITAL BISTRO nejen v Krnově, ale i v Opavě a Bruntále.