Microsite byla vložena dne:24.11.2019
ID microsite: 153523, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

VAH SERVIS - Miroslav Rýdl

Váhy, pokladní systémy, EET pokladny, vybavení pro masný průmysl, supermarkety, prodejny

Pokladny a váhy pro malé i největší obchodní řetězce zajišťuje společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl z obce Lom u Tábora. Disponujeme bohatým sortimentem včetně odborného poradenství.

Váhy, pokladní systémy, EET pokladnyVybavení pro masný průmysl, supermarkety a prodejnyPokladny a váhy pro malé i největší obchodní řetězce

Široký sortiment v oblasti vah, pokladen a dalších systémů poskytuje společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl z Lomu v okrese Tábor.

Patříme k autorizovaným prodejcům kvalitních registračních pokladen, restauračních systémů i vah na počítání kusů, jež dodáváme pro malé podniky i největší obchodní řetězce. K dispozici máme obchodní pokladny na EET, nářezové stroje pro masný průmysl i prodejny se spotřebním zbožím. Našimi hlavními zákazníky jsou především supermarkety, jako je ALBERT, TESCO, PRAMEN CZ či GLOBUS, pro které zajišťujeme kompletní non-stop servis. V rámci našich služeb poskytujeme úřední ověřování i kalibrace vah a dalších měřidel.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pokladní a vážicí systémy pro obchody, nářezové stroje, dodávka a servis

Pokladní a vážicí systémy pro obchody, nářezové stroje, dodávka a servis

Váhy pro obchody, registrační pokladny, pokladní a vážicí systémy, nářezové stroje, příslušenství dodává a servisuje společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl.

VAH SERVIS - Miroslav Rýdl
Měřicí a regulační technika
Maloobchod, Opravy a servis, Velkoobchod
, Stroje pro prodejny
Maloobchod, Opravy a servis, Velkoobchod