Zadavatelem microsite je firma OLTECH s.r.o. Hifi SafírŘešení hifi multiroom systémů Heos, Bluesound, Formation Music - hudba do celé domácnosti

Multiroomové systémy umožňují poslouchat v každé místnosti jinou hudbu. Řešení hifi multiroom systémů Heos, Bluesound, Formation Music pro Olomouc i Prostějov zajišťuje firma Hifi Safír.Chcete komplexní bezdrátové ozvučení celé vaší domácnosti? Řešení hifi multiroom systémů značek Heos, Bluesound, Formation Music ve špičkové kvalitě prodává firma Hifi Safír se sídlem v Olomouci. Ozvučíme celý dům v dokonalé synchronizaci.
Už žádné kabely! Poradíme vám s výběrem systému. Máme pro vás řešení - bezdrátová řešení multiroom.

Multiroom technologie, reproduktory s vysokou kvalitou zvuku, stabilita provozu, rozsáhlé portfolio produktů pro rozšíření zvukového systému:
- systém Heos
- Bluesound
- Formation Music
- BOSE SoundTouch
- Bowers & Wilkins
- MusicCast

Hifi Safír zajistí komplexní bezdrátové ozvučení celé domácnosti – s hifi multiroomem si každý přijde na své.

Pokud plánujete dům nebo předěláváte byt, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naši prodejnu, rádi Vám představíme všechny možnosti a pomůžeme s výběrem i instalací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Návrh, odborná instalace a nastavení domácí hifi, AV aparatury Denon, ...

Návrh, odborná instalace a nastavení domácí hifi, AV aparatury Denon, ...

Návrh, odbornou instalaci a nastavení domácí hifi a AV aparatury a techniky značek Denon, Marantz, Yamaha, McIntosh pro vás zajistí firmy OLTECH s.r.o. Hifi Safír se sídlem v Olomouci.


Hifi reproduktory, zesilovače - značková audiotechnika Bowers Wilkins, ...

Hifi reproduktory, zesilovače - značková audiotechnika Bowers Wilkins, ...

Pro vytvoření zvukové atmosféry živého koncertu nebo kina u vás doma prodává Hifi Safír v Olomouci značkovou audiotechniku, hifi reproduktory Bowers Wilkins, zesilovače McIntosh, Denon, Marantz.


Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - ...

Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - ...

Gramofony Pro-Ject, Rega, Denon, předzesilovače, zdroje a příslušenství včetně montáže přenosek pro zkušené hudebníky z Přerova i Prostějova zajistí firma Hifi Safír se sídlem v Olomouci.