Zadavatelem microsite je firma Roháč & Fejta Pavel RoháčRustikální anglické dvojité sporáky - chytré spotřebiče do vaší kuchyně

Rustikální anglické dvojité sporáky vám dodá i namontuje společnost Roháč & Fejta z Brna. Dvě programovatelné trouby sporáku vám umožní vaření zatímco sportujete, pracujete či nakupujete.Chcete spotřebiče, které vám umožní vaření zatímco se věnujete jiné aktivitě?

Jsme truhlářská a stolařská firma Roháč & Fejta z Brna a přinášíme vám optimální řešení chytrého vaření.

Dodáváme rustikální anglické dvojité sporáky, které jsou obohaceny například o dvě samostatné programovatelné trouby.

Jejich nedílnou součástí je také samostatný gril, vysoce výkonný hořák na Wok pánve, inovativní příruční stojan, ohřívací prostor na potraviny, skladovací zásuvka a jiné vychytávky, které učiní z každého uživatele nejoblíbenějšího kuchaře v okolí.

Určitě také oceníte nelepivé na půl hladké nebo žebrované plotny a optické indukce ohřevu varných míst pro zvýšenou bezpečnost během vaření.

Na výběr je ze široké spektra barev jako je královská modrá, závodní zelená, smetanová, brusinková, bílá, matně černá s mosazným efektem nebo chromovanou lištou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Designové anglické sporáky - jiskrou vaší luxusní kuchyně

Designové anglické sporáky - jiskrou vaší luxusní kuchyně

Firma Roháč & Fejta z Brna vyrábí interiérový nábytek na zakázku a dodává luxusní designové sporáky včetně příslušenství jako jsou digestoře a ochranné desky.


Anglické kombinované sporáky se samostatným grilem - pro náročné kuchaře

Anglické kombinované sporáky se samostatným grilem - pro náročné kuchaře

O dodávku a montáž anglických kombinovaných sporáků se postará firma Roháč&Fejta z Brna. Sporáky jsou vhodné pro náročné kuchaře, kteří ocení dvě programovatelné trouby se samostatným grilem.