Pronájem jednotlivých kanceláří a prodejny s výlohou Liberec

Nabízíme pronájem jednotlivých kanceláří a prodejny s výlohou v Liberci, dohodou nájemné dle počtu m2+ služby + provize s DPH - RELIA s.r.o.RELIA s.r.o. Realitní kancelář v centru Liberce

Hledáte vhodné prostory pro své podnikání? Nevíte na koho se obrátit při výběru kanceláří? Obraťte se na zkušené makléře naší realitní kanceláře z Liberce.

Aktuální nabídka:

Pronájem jednotlivých kanceláří a prodejny s výlohou

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory v multifunkčním domě se zavedenými službami. Celková rozloha všech nabízených prostor je 285 m2. Kanceláře lze pronajmout po patrech i jednotlivě. V přízemí nabízíme k pronájmu prodejnu s výlohou do ulice o rozloze 62, 5 m2. Na každém patře je sociální zázemí i se sprchou a kuchyňkou. Kanceláře jsou uzamykatelné pod kódováním, v podkroví je klimatizace. Celý dům je zabezpečen a napojen na hlídací bezpečnostní agenturu. Možné drobné stavební úpravy po dohodě s majitelem. Parkování možné na vlastním pozemku za budovou, nebo na přilehlé komunikaci. Ve službách je zahrnuta spotřeba vody, elektřiny, topení, internetové připojení. Vzhledem k umístění Zásilkovny v objektu je zajištěna pravidelná návštěvnost obyvatel, což je nesporná výhoda. Výborná dostupnost do centra Liberce (zastávka tramvaje hned naproti) i na dálnici Praha - Děčín. Ostatní informace ráda sdělím při prohlídce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

Nebojte se určit cenu Vaší nemovitosti - rádi poradíme s odhady Vašich nemovitostí - využijte našich rad a zkušeností s nemovitostmi či byty - realitní kancelář RELIA


Prodej koupě pronájem realit nemovitosti byty pozemky domy reality ...

Prodej koupě pronájem realit nemovitosti byty pozemky domy reality ...

Zajímavé nabídky domů, bytů či chalup od naší realitní kanceláře RELIA s.r.o. Liberec


Realitní kancelář prodej koupě pronájem nemovitostí Liberec

Realitní kancelář prodej koupě pronájem nemovitostí Liberec

RELIA realitní kancelář v centru Liberce vám pomůže vyřešit výhodný prodej, zajímavou koupi nebo spolehlivý pronájem nemovitostí, podle vašich požadavků.