Microsite byla vložena dne:17.11.2019
ID microsite: 153469, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Základní škola Přepeře, okres Semily

Malotřídní základní škola na Turnovsku, zájmové kroužky

Malotřídní základní škola Přepeře na Turnovsku v okrese Semily, vzdělávání prvního stupně ZŠ, se školní družinou a bohatou nabídkou zájmových kroužků sportovní, výtvarných.

Malotřídní základní škola Přepeře na Turnovsku v okrese SemilyZákladní škola Přepeře, výuka, vzdělávání, zájmové kroužkyZákladní škola Přepeře, družina, výtvarné a sportovní kroužky

Žijete s dětmi poblíž Turnova a zvažujete jakou základní školu budou Vaše děti navštěvovat? Dáváte přednost raději malotřídnímu vzdělávání a individuálnímu přístupu?
Základní škola Přepeře, v okrese Semily, je tím pravým řešením pro Vás. Naši školu navštěvují především děti z okolních obcí. Po dokončení prvního stupně ZŠ žáci přecházejí k dalšímu studiu do Turnova. Třídy jsou organizovány jako malotřídní dle ročníků a to 1 a 4, 2 a 5, samostatně 3 třída.
Před a po vyučování děti mohou navštěvovat školní družinu. Pro žáky zřizuje širokou řadu zájmových kroužků jako počítače, angličtina, přírodovědný a výtvarný kroužek, atletika, florbal a jiné sportovně zaměření činnosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY