Microsite byla vložena dne:17.11.2019
ID microsite: 153468, počet zhlédnutí:  23
Zadavatelem microsite je firma

MEDATA, spol. s r.o.

Špičková zdravotnická technika, prodej a distribuce prvotřídních lékařských přístrojů

Lékařskou techniku, servis i zákaznickou podporu poskytuje společnost MEDATA, spol. s r.o. z Brna – Černá Pole. Zprostředkováváme zdravotní přístroje na vysoké technické úrovni.

Špičková zdravotnická technika vysoké technické úrovniProdej a distribuce prvotřídních lékařských přístrojůEkonomicky efektivní technologie, MEDATA, spol. s r.o.

Špičkovou zdravotnickou techniku Vám poskytne společnost
MEDATA, spol. s r.o. z Brna - Černá Pole.

Zajišťujeme prodej a distribuci lékařských přístrojů, a to pro účely ultrazvukové a cévní diagnostiky i monitorování funkcí pacienta. Zaměřujeme se především na ekonomicky efektivní technologie, které se vyznačují vysokou technickou úrovní za rozumnou cenu. Kromě dodávky zdravotnické techniky zajišťujeme také odborné servisní zabezpečení, zákaznickou podporu i aplikační školení. Profesionální konzultace mají v rukou naši zkušení a vysoce kvalifikovaní elektroinženýři, jež Vám osvětlí a doporučí ten nejvhodnější produkt.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Přenosný ultrazvuk, sonograf, monitorování životních funkcí

Přenosný ultrazvuk, sonograf, monitorování životních funkcí

Společnost Medata, s.r.o. se sídlem v Brně se zabývá prodejem lékařských přístrojů. Stará se o servisní zabezpečení, provádí zákaznickou podporu, konzultace a aplikační školení. Tři hlavní distribuční oblasti včetně kompletního servisu: -špičková ultrazvuková diagnostika - sonografy -přenosné ultrazvuky -cévní diagnostika - měření ...

MEDATA, spol. s r.o.
Lékařské přístroje Brno, Jihomoravský kraj

Lékařské přístroje Brno, Jihomoravský kraj

Společnost MEDATA, spol. s.r.o. se sídlem v Brně prodává lékařské přístroje, stará se o jejich servis a provádí zákaznickou podporu, konzultace i aplikační školení. Hlavní distribuční oblasti: -špičková ultrazvuková diagnostika -cévní diagnostika - měření makrocirkulace i mikrocirkulace -monitorování životních funkcí pacientů. Společnost ...

MEDATA, spol. s r.o.