Zadavatelem microsite je firma Poctivé uzenářství s.r.o.Kvalitní a čerstvé hovězí a vepřové maso přímo od řezníka na Váš stůl

Vždy kvalitní, čerstvé a vyzrálé hovězí a vepřové maso zakoupíte v okolí Znojma v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství s.r.o.Kvalitní a opravdu čerstvé maso, které se na Váš stůl dostane v co nejkratším čase od porážky, zakoupíte v okolí Znojma v prodejně Poctivé uzenářství s.r.o. naše řeznictví a uzenářství najdete v Prosiměřicích.

Proč si právě koupit maso u nás? Je pro nás prioritou, aby naši zákazníci dostali vždy kvalitní, čerstvé, vyzrálé a kvalitně připravené hovězí či vepřové maso. Maso, které našim zákazníkům prodáváme, pochází a je zpracováno v našem provozu. Maso tak neprošlo vakuovým balením či procesem hlubokého zmrazení.

Pokud si chcete pochutnat na kvalitním mase, navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Občerstvení pro každou oslavu a svatbu i zajištění celého rautu pro firemní večírky zajistí v okolí Znojma Poctivé uzenářství s.r.o. Dodáváme salámové, sýrové mísy, pečené maso, řízky a mnoho dalšího.


Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny nejlepší kvality, tepelně opracované i neopracované masné výrobky vyrobené výhradně z masa a bez přidaných separátů zakoupíte v okolí Znojma v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství s.r.o.